loader image

ACİL SERVİS

Hastanemizde resmi tatil günleri de dâhil olmak üzere günün 24 saati, kesintisiz Acil Hizmeti verilmekte ve Acil hekimlerimiz tarafından gerekli görülmesi durumunda da tüm branşlarımızda mevcut uzman doktorlarımız konsültasyona davet edilebilmektedir.

Ayrıca Merkez laboratuvarımız ve Görüntüleme (radyoloji) merkezimiz de acil servisimiz ile birlikte 7 gün 24 saat kesintisiz hizmete devam ederek, tanı uygulamalarında hızlı ve güvenilir bir şekilde hastalarımıza sonuç verebilmektedir.

Hastanemizin deneyimli acil servis ve ambulans ekibi, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide saniyelerin ne kadar önemli olduğu farkındalığı ile günün her saati için hizmetinizdedir. Gelebilecek talepler için doktor, paramedik ve ambulans şoföründen oluşan ekibimiz ve tam donanımlı ambulanslarımız, haftanın 7 günü 24 saat göreve çıkmaya hazır şekilde beklemektedir.

Acil durum, kaza veya herhangi tıbbi vaka çağrısında en kısa sürede hastaya ulaşılır, ambulans ekipleri hastaya yerinde ve/veya ambulans içinde gerekli tıbbi müdahaleleri yapar, ambulans ekibi gerektiğinde hastanedeki ilgili uzman doktorlardan tıbbi destek alır ve hastanın durumuna göre hastanede ön hazırlık yapılması sağlar.

2. Basamak olarak seviyelendirilmiş olan Acil Servisimiz; Triyaj ve Kayıt alanı, Travma odası, Resüsitasyon Odası, Kadın – Erkek ve Çocuk Müşahede Alanları ile ihtiyaç duyduğunuz her an için deneyimli hekimleri ve ekibi ile yanınızdadır.

HEKİMLERİMİZ