Dil Seçiniz : Bulgarca

Acil Servis

7/24 ACİL SERVİS VE AMBULANS
7/24 Acil servis ve Ambulans hizmeti siz ile değerli hastalarımızın her daim yanındadır.

 

Yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide saniyeler bile önemlidir. Hastanemizin deneyimli acil servis ve ambulans kadrosu 24 saat hizmetinizdedir. Hastane çağrı merkezinde ambulanslarımız “doktor,hemşire ve ambulans şoföründen” oluşan ekiplerimizle hazır beklemektedir.

Acil durum kaza veya herhangi tıbbi vaka çağrısında en kısa sürede hastaya ulaşılır, ambulans ekipleri hastaya yerinde ve ambulans içinde gerekli tıbbi müdahaleleri yapar, ambulans ekibi hastanedeki ilgili uzman doktorlardan tıbbi destek alır, hastanın aciliyetine göre hastanede ön hazırlık yapılmasını sağlar.

Hastanemizde günün 24 saati ve tatil günleri dahil, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım dallarında uzman doktor ve hemşireler acil servisimize gerekli durumlarda konsültasyon olarak ek hizmet vermektedir

Ayrıca tıbbi tahlil laboratuvarımız ve radyoloji ünitemiz de acil servisimiz ile birlikte 7 gün 24 saat çalışarak tanı uygulamalarında hızlı bir şekilde hastalarımıza sonuç ve hizmet vermektedir.